TMI s.r.o. Airmalta GSA
DomuO nas Letove radyPro cestujiciOdbaveniZavazadlaUMNRZvirataKontakty 
       TMI
O nás

Naše kancelář Travel Marketing International - TMI s.r.o. byla založena v roce  1999.  Její první zastupovanou leteckou společností byla China Airlines. Další zastupovanou společností byla Maltská centrála cestovního ruch a Air Malta. V říjnu 2002 se k nám přidal Aer Lingus a my byli kompletní.

Air Malta začínala s jedním letem týdně, nyní provozuje dva přímé lety týdně od konce dubna do října každý rok. Air Malta je státní letecká společnost, kdy odbavená zavazadla jsou již zahrnuta v letence a na palubě je podáváno malé občerstvení ve formě sendviče, malého zákusku  a nealkoholických nápojů.

Náš tým je složený ze samých příjemných odborníků v cestovním ruchu. Máme tu zkušené letenkáře, kteří dokáží zodpovědět téměř všechny otázky ohledně rezervací, vystavení a změn v letenkách agenturám, nebo přímým zákazníkům. Nabízíme individuální letenky i skupinové rezervace.

U letů Air Malta také nabízíme asistenci na leitšti. U každého odletu je jeden člen z týmu, který ochotně poskytne všechny informace, co se týče letu Air Malta, zavazadel, atd. 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se námi zastupovaných společností.

Najdete nás :

Spálená 51, 5.patro
Praha 1
tel. 224815 372
email :  info@airmalta.cz
Aktualne
 

Nase portfolio
Air Malta
Aer Lingus
China airlines
Maltska centrala cestovniho ruchu