TMI s.r.o. Airmalta GSA
DomuO nas Letove radyPro cestujiciOdbaveniZavazadlaUMNRZvirataKontakty 
       TMI Flight mode povolen Aktualne
 

Nase portfolio
Air Malta S platností od 1.června 2014 povoluje Air Malta použití tabletů, chytrých telefonů a elektronických čteček zapnutých
v módu letadlo i během vzletu  a přistání.
Aer Lingus Air Malta mení svou politiku pro používání elektronických zařízení behem letu. Nutnost vypnutí těchto zařízení v průběhu vzletu a přistání se stalo minulostí.

Od 1. června zrušila Air Malta mnoho omezení týkající se používání přenosných elektronických zařízení na palubě jejích letadel.
Ruční zařízení, jako jsou tablety, chytré telefony a e-čtečky budou moci být provozovány v průběhu všech fází letu, pokud jsou nastaveny na "režim letu" před odletem.
China airlines
Maltska centrala cestovniho ruchu
  "Jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme oznámit, že můžeme dovolit našim cestujícím používat své elektronické přístroje během všech fází letu, jakmile jsou nastaveny v režimu Letadlo "před nástupem na palubu letadla". To znamená novou éru v našich in-flight zkušenostech, což jsem si jist, potěší naše zákazníky a zejména časté cestovatele, "řekl Philip Saunders, Air Malta Chief Commercial Officer.

 
 
  I přesto, že zařízení bude muset být nastaveno do režimu letu a telefonní hovory jsou stále zakázány, cestující mohou používat své kamery, přehrávat video, hrát hry, poslouchat hudbu a číst své e-knihy, aby jejich zážitky z letu byly více osobní.

"Například, si nyní můžete fotit během letu, při vzletu a přistání, a nahrát je na naší stránce na Facebooku www.facebook.com / AirMalta co nejdříve po přistání." řekl pan Saunders.

 
 
Přenosná elektronická zařízení, která vysílají nebo přijímají komunikační signály
 musí mít funkci "režim letu", aby bylo možné použít.