TMI s.r.o. Airmalta GSA
DomuO nas Letove radyPro cestujiciOdbaveniZavazadlaUMNRZvirataKontakty 
       TMI
Asistence pro Nedoprovázené děti

Vaše dítě může s Air Maltou bez jakýchkoli starostí cestovat, postaráme se od něj od odbavovací přepážky až po přílet do cílové destinace.

Nedoprovázené dítě je cestující ve věku mezi 7 – 11 lety (před dosažením 12 let), který není doprovázený starším doprovodem (alespoň 16 let a starší). Tato služba je volitelná pro cestující starší 12 let.

Poznámka: Dospělí, který doprovází dítě na letiště, musí zůstat na letišti až do odletu letadla. V případě velmi dlouhého zpoždění, bude Nedoprovázené dítě vráceno do jeho/její péče, až do doby, kdy bude let znovu připraven k odletu.

Jak službu zarezervovat:

Nabízíme tři způsoby jak rezervovat tuto službu. Ve všech případech si musíte stáhnout a vyplnit formulář pro Nedoprovázené dítě. (https://amiconmain.blob.core.windows.net/lib-271-public/file-3526)

Po jeho vyplnění máte zmíněné tři možnosti:

  • Naskenujte a pošlete emailem na adresu: teamleaders.centrecom@centrecom.eu nebo ticketing@t-m-i.cz

  • Pošlete ho faxem na číslo +356 2125 1473

  • Pošlete ho poštou na následující adresu:

    • Centercom Ltd.,

Air Malta Section

Aviation Centre, First Floor, St.Thomas Street, 

Luqa-Malta LQA5000

Naše zodpovědnost:

Klademe hlavní důraz na bezpečí Vašeho dítěte a jsme plně odhodlaní převzít zodpovědnost za bezpečí Vašich nejmilovanějších, když cestují sami. Od momentu odbavení na odletovém letišti, až po přílet, kde Vaše dítě předáme Vámi schválenému opatrovníkovi v konečné destinaci.

Poplatky:

 Nevratný servisní poplatek činí 70€. Tento poplatek se vztahuje na jedno nedoprovázené dítě za jeden letový segment. Poplatek bude vybrán v době rezervace služby. Speciální nabídky letenek se nevztahují na nedoprovázené děti.

Nástup do letadla:

 Pro proces nástupu do letadla, využíváme služby „Meet and Assist“. Jeden z našich zaměstnanců bude přítomen u odbavení a provede dítě všemi pasovými i bezpečnostními kontrolami. V odletové části jsme neustále s dítětem až do momentu nástupu do letadla, kde je osobně předáno do péče našeho palubního personálu.

Aktualne
 
Air Malta nyní používá Kusový systém odbavování zavazadel. Více záložka ZavazadlaProdlužte si léto na Maltě!
Dva lety týdně až do konce října.
Nase portfolio
Air Malta
Aer Lingus
China airlines
Maltska centrala cestovniho ruchu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 

Za letu:

během letu naše posádka zajistí pohodlí Vašeho dítěte včetně asistence s palubním občerstvením. Naše posádka také zajistí, že Vaše dítě opustí letadlo s veškerými věcmi, které si na palubu přineslo.u.

Po Příletu:

 Po příletu do destinace předá naše letuška či steward dítě do rukou dalšího našeho zaměstnance, který dítěti naopak pomůže s vyzvednutí zavazadla a dalšími administrativními záležitostmi Dítě bude poté osobně předáno schválenému doprovodu u východu z příletové haly. Dítě bude předáno na přímý podpis schváleného doprovod